Infekční mononukleóza

Jistě jste se s tímto termínem mnozí už setkali, a to buď ve své rodině nebo ve svém blízkém okolí. Jedná se o poměrně časté infekční onemocnění, u něhož není ani tak zdaleka nebezpečný průběh, ale možné komplikace. Nejčastější skupinou lidí, kteří onemocní infekční mononukleózou, jsou dětimladiství. Inkubační doba se pohybuje v rozmezí 4-6 týdnů.

Prvním příznakem bývá nejčastěji únava, horečka. Neméně vážným příznakem je i bolest v krku a nepřehlédnutelným projevem může být zvětšení lymfatických uzlin, zvětšení jater a sleziny, někdy se může vyskytnout i vyrážka.

Léčba probíhá kolem 6 měsíců. Je nutné dodržovat minimálně 6 měsíců dietu, důležitá je podpora regenerace jaterních buněk a celková podpora imunity. Celková doba závisí na rychlosti regenerace jaterních buněk. Dále je nutné dodržovat klidový režim a odpočinek.

I já jsem byla postavena před situaci, řešit tento problém ve své nejbližší rodině, a to v momentě, kdy  tato diagnóza – infekční mononukleóza,  byla potvrzena u mého vnuka a projevila se také u něho typickými příznaky nemoci.

Neváhala jsem ihned použít na podporu léčby přírodní produkty LR.  Než byly potvrzeny výsledky a stanovená diagnóza nasadila jsem vnukovi Colostrum, 6 kapslí denně, aby se průběh nemoci co nejvíce zmírnil a posílila se imunita.

Na bolesti v krku a zvětšené uzliny jsme nasadili Cistus Incanus spray i tablety.  Do 24 hodin bylo po bolestech v krku a uzliny se viditelně zmešily!

Vnuk měl také téměř 10x zvýšené hodnoty jaterních testů a proto začal užívat 2 tablety Reishi plus denně. Po užívání dvou tablet Reishi plus denně po dobu 14 dní bylo při kontrolním odběru potvrzeno, že hodnota jaterních testů se rapidně zlepšila a za dalších 14 dní byly hodnoty jaterních testů v normě.

Sám lékař se divil, jak rychle je vnuk v pořádku!

Po ukončení nemoci jsem vnukovi podávala pro posílení imunity VitaActiv a také opět Colostrum. Po dobu rekonvalescence je nutné posílit imunitu, aby nedošlo k znovu propuknutí nemoci.

Shodou okolností, v této době, neteř mé kolegyně bojovala s léčbou infekční mononukleózy již 6 týdnů. I při dodržování přísné diety měla pořád vysoké jaterní testy a nedařilo se vrátit je k normálním hodnotám. Tato situace již byla dost frustrující.

Předala jsem jí své vlastní zkušenosti při léčbě infekční mononukleózy u svého vnuka a doporučila léčbu, která se nám velmi osvědčila. I u neteře mé kolegyně se po zahájení léčby Reishi plus rychle vrátily hodnoty jaterních testů k normálním hodnotám!

Má zkušenost s léčbou infekční mononukleózy za podpory přírodních produktů LR, a to zejména Cistus Incantus spray i tablety a Reishi plus je velmi pozitivní a mohu ji ze svých vlastních zkušeností vřele doporučit všem, kteří se s následky této nemoci potýkají.

 

D.M.

CHCETE PRODUKTY SE SLEVOU 35-40%?

Zajímejte se o to, jak vyřešit své problémy, neutrácet a získat spoustu dalších výhod.

Komentáře