Krásná, mladistvá, zářivá a svěží pleť? Hledáte kosmetiku, která Vám pomůže? To není sen, to může být skutečnost!

Při konzultacích se velmi často setkávám s lidmi, kteří nevědí, jak a čím pečovat o svou pleť.

Jak si správně pleť čistit, jaké používat kosmetické produkty na péči o svou pleť.

Neumí se zorientovat v široké škále produktů, které trh nabízí. Často si sami vyberou něco, co proběhlo reklamou, nepřečtou si složení výrobku, neuvědomí si, že by je mělo zajímat i testování, samozřejmě i certifikáty, a také jaká je základní složka produktu (pozor velmi často se používá čištěný parafín, minerální oleje ),a to už nehovořím o tom, že spousta firem testuje na zvířatech.

Spousta z nás chce krásnou a pěstěnou pleť, ta je výrazem zdraví, vitality a mládí.

Bohužel, pleť je denně vystavovaná nepříznivým vlivům prostředí, účinkům nezdravé stravy, nevhodné kosmetiky, stresu …atd. Vinou toho se nejen pleť, ale i kůže na těle stává citlivější, náchylnější a také se i hůře hojí. V této fázi se může stát také snadnou vstupní branou infekce.

Protože je naše tvář neustále na očích, není divu, že její stav silně působí i na naše sebevědomí. Je důležité, abychom vše, čeho se pleti nedostává, dodávali pomoci kvalitní pleťové kosmetiky a také správné výživy. Jedině tak si udržíme pěstěný a zároveň zdravý vzhled naši pleti.

Lidé jsou časově zaneprázdněni a skloubit práci, rodinu a péči o svůj zevnějšek, to je někdy velký problém. Já jim ukazuji řešení v péči o svou pleť, s minimálním časovým a finančním nárokem.

Jak a čím toho dosáhnout?

Já doporučuji ucelený anti-age systém péče o pleť ZEITGARD, v pohodlí domova, s efektem profesionální péče. A ten mohou používat nejen ženy, ale i muži. Je to časově nenáročný, stačí denně 5 minut a efekt je výrazný. Samozřejmě všechny produkty jsou testovány německým institutem DERMATEST, produkty nám vydrží při denní péči několik měsíců, sama tyto výrobky používám již několik let, a nedovedu si představit, že bych je již neměla.

Veškeré informace o uceleném konceptu Anti-age systém Zeitgard a názory světových odborníků naleznete ZDE.

podpis irenka3

Komentáře