Neurogenní tetanie

Ráda bych se s vámi podělila o zkušenosti mého manžela, u kterého byla diagnostikována neurogenní tetanie. A protože tyto potíže dokázal úspěšně odstranit, tak si je nechci nechat pouze pro sebe a předávám tímto dále, abychom se nejen všichni cítili skvěle ve svém těle, ale byli i zdraví! Budu velmi ráda, pokud tyto informace někomu z Vás pomohou.

Před zhruba 10 lety se manžel začal velmi špatně cítit, pociťoval tlak na hrudi (myslel si, že má infarkt), byl chronický unavený, nedokázal se koncentrovat, měl poruchy spánku, přecitlivělost na hluk a nepříjemné bolesti svalů, hlavně v dolních končetinách a v okolí pánve. Trvalo téměř 2 roky než byla určená diagnóza lékařem neurologické ambulance, a ta zněla neurogenní tetanie.

Manželovi byl nasazen hořčík v tbl.formě v kombinaci s antidepresivy. Téměř ihned po užití těchto léků si pochvaloval, že se cítí báječně, jako znovuzrozený a jeho psychický i zdravotní stav se velmi rychle zlepšil. Po několika měsících se dávky hořčíku, ale bohužel i antidepresiv, navyšovaly. I přes tuto léčbu, se opět začaly vyskytovat etapy silného vyčerpání a podrážděnosti.

V tu chvíli jsem se začala o manželův zdravotní stav obávat nejenom z pozice manželky, ale i z pozice zdravotní sestry, což je moje povolání. Začala jsem se více zajímat o přírodní produkty, které se dají pořídit téměř na každém kroku a je jich nepřeberné množství. Studovala jsem si kvalitu, četla jsem recenze lidí, samozřejmě jsem se zajímala o původ produktů, složení a jejich certifikáty. Člověk se chytá každé informace, každé rady, ale hlavně i zkušeností lidí, kteří si vyřešili podobný zdravotní problém. Vyzkoušeli jsme několik doplňků stravy od různých firem, ale bohužel bez efektů, až nám někdo poradil produkty firmy LR. I když jsme s produkty neměli žádnou zkušenost a firmu jsme vůbec neznali, ihned nás zaujal doplněk stravy pod názvem ProBalance (koktejl přírodních minerálů), který má ve svém složení i hořčík  přírodního původů. Od klasického Magnosolfu z lékárny, který je syntetický, má ProBalance téměř 100% vstřebatelnost do organizmu, nemá vedlejší účinky (např.průjem) a manžel během týdne užívání začal na sobě cítit pozitivní změny, ustoupily mu křeče a bolesti dolních končetin. Dalším produktem, který jsme si pořídili bylo Colostrum (mlezivo) na posílení celkové imunity. Velmi dobře manžel reagoval na Aloe Vera Freedom tento produkt dokázal během pár týdnu detoxikovat tělo a jako bonus se zde velmi upravila funkce jeho střev. Poslední produkt, na který manžel nedá dopustit a začal ho užívat o něco později je MindMaster (neutralizátor stresu), je perfektní pro všechny, co se chtějí přes den více nabudit, zvýšit koncentraci, ale večer potřebuji navodit své tělo do klidového režimu a v noci jsou vděční za kvalitní spánek, aby ráno měli plno elánu do nového dne. Tato kombinace byla trefa do černého!!! Již po 14 dnech užívání LR produktů manžel vysadil zcela Magnosolf z lékárny, u antidepresiv snižoval dávku téměř 2 měsíce do úplného vynulování.

Produkty manžel užívá již pátým rokem, dokonce bez nich neodjede ani na dovolenou! A to si myslím mluví za vše…
Při pravidelném a cíleném doplňování, v tu správnou denní dobu, bylo dosaženo toho, že se  opět cítí skvěle a může bez omezení fungovat ve své firmě! Nelžu, nepřetvařuji se, je to opravdu tak, je to skutečnost!

Přeji všem hodně zdraví

R.K

CHCETE PRODUKTY SE SLEVOU 35-40%?

Zajímejte se o to, jak vyřešit své problémy, neutrácet a získat spoustu dalších výhod.

 

Komentáře