Víte, že prevence a silná imunita je nejlepší obranou proti chřipce?

Tichý, neviditelný a rychle se šířící virus, který si nevybírá. Mezi symptomy chřipky patří bolesti hlavy i celého těla, horečka, únava, suchý kašel, kýchání, podráždění očí či extrémní pocit zimy.

Virus se pohybuje kapénkovou infekcí, šíří se třeba vzduchem, nemocný člověk kapénku kýchne do vzduchu a rozšíří ji tak do prostoru. V místnosti se pohybují porůznu lidé, vdechnou ji, virus se tak dostane na sliznici.

Jak je ale možné, že jeden člověk onemocní a druhý ne?
Vysvětlení je jednoduché..

Někdo má kvalitní imunitní systém, který si s virem poradí a nevpustí jej do těla. Kdežto ten člověk, který je unavený, vyčerpaný, má oslabenou imunitu, ten viru snadno podlehne.

Virus má menší šanci u toho člověka, který se aktivně o svůj obranný systém stará a imunitu si posiluje správnou životosprávou a pravidelným užíváním např. Aloe VeraColostrem, přírodními vitamíny VitaAktiv, bylinným čajem Cistus Incanus ( který mimo jiné dovede blokovat množení viru v buňce )

Pokud onemocníme, tělo se brání horečkou, ale někdy se organismus nedovede sám s vážným onemocněním vypořádat a pacient dostává antibiotika. Antibiotika bacily zničily, ale organismus se velmi oslabil. Antibiotikum vytvoří navíc tzv. střevní dysbiózu, tím oslabí tamější tvorbu imunitních buněk, a vlastně tak obranu ještě více oslabí. Pacient se zdánlivě vyléčí z chřipky, nastoupí do práce, dítě do školky, školy s nulovou imunitou, a každý si může představit, co nastane, když se tam znovu setká s virem…

Důležité je v tomto případě užívat dlouhodobě kvalitní Probiotic12 na správnou rovnováhu ve střevě ( 85 % imunitních buněk se nachází právě ve střevě ) posílit imunitu Colostrem a přírodními vitamíny ve vstřebatelné formě VitaActive.

V případě rýmy a bolesti v krku se velmi osvědčil Aloe Vera sprej první pomoci a Cistus Inkanus spray.

podpis irenka3

CHCETE PRODUKTY SE SLEVOU 35-40%?

Zajímejte se o to, jak vyřešit své problémy, neutrácet a získat spoustu dalších výhod.

Komentáře