VŠE JE POUZE
VE VAŠICH RUKÁCH

Teď už stačí jen málo..
Vnímat následující obsah na této stránce, najít své proč, upřímně se rozhodnoutozvat se nám.
Jsme Vaši nejlepší partneři na cestě k úspěchu, povedeme vás krok za krokem!

Rozhodně to znáte.
Nejednou jste byli v nějaké restauraci nebo obchodě spokojeni,
a řekli jste o tom někomu ve svém okolí.
Je to tak? Ano.. 🙂
A ten obchod/restaurace, poděkovali vám nebo vám snad dali část tržby za přivedeného zákazníka?
Určitě ne..

Existuje i další, příjemnější varianta pro všechny.

Už přes 35 let a v Česku 26 let je na trhu firma, výrobce, který má také vlastní obchod, ale pouze online - e-shop.

Ta krásná změna je v tom, že když o tomhle výrobci a jeho e-shopu řeknete lidem ve svém okolí i komukoli jinému a umožníte jim do něj přístup, ať si mohou sami nakupovat a objednávat přímo od výrobce bez vás a vás tím nezatěžovat, tak vás firma spravedlivě odmění za každý nákup, který ti známí a ostaní udělají. 🙂
Protože si firma váží každého svého zákazníka.

Úžasné, že?

I Vám to určitě dává smysl! Zjistěte, že na to máte i Vy!

E-shop, o kterém dáte vědět lidem, umožníte jim přístup do něj, a z každého nákupu, který přivedený zákazník udělá máte provizi dle transparentního marketingového plánu. Úžasné... Teď si představte, je e-shop ve 28 zemích a vy nemusíte nic prodávat, řešit faktury atd atd. Zároveň už máte rozjetý e-shop ve 28 zemích, společně tam jen seženeme zákazníky. Pojďte do toho s námi! 🙂 Produkty společnosti LR lze koupit pouze na našem e-shopu, tím zajistíme, že nám zákazníci neutíkají za konkurencí a o to víc o ně pečujeme.

PROČ JSME NEJSILNĚJŠÍMI PARTNERY
NA CESTĚ K VAŠEMU ÚSPĚCHU?

  • Jedna z největších firem v oblasti přímého prodeje v Evropě
  • Již více než 30 let úspěšně na trhu
  • Produkty Made in Germany
  • Úspěšně působíme ve 28 zemích
  • Nejmodernější online strategie
  • Profesionální péče a vedení

PŮSOBÍME NA TRZÍCH BUDOUCNOSTI

PÉČE O TĚLO

KRÁSA

ZDRAVÍ A VÝŽIVA

KONCENTRACE PARFÉMOVÉHO OLEJE V PARFEMÁŘSKÉM PRŮMYSLU

LR – VŮNĚ JSOU HIGH QUALITY

Made in Germany“ je náš příslib kvality, na který se můžete 100% spolehnout. LR sází na vysokou kvalitu a má ve svém sortimentu mimořádně kvalitní Eau de Parfums. Díky obzvláště vysokému obsahu parfémových olejů vůně velmi dlouho vydrží. U LR vůní se pohybuje od minimálních 15 % až po 23,5 %.

EXKLUZIVNÍ SPOLUPRÁCE
S HVĚZDAMI

Spolupráce s renomovanými výrobci parfémů, vysoký obsah parfémových olejů, mimořádně dobrá přilnavost vůnívýroba v Německu přesvědčuje milovníky vůní v celém světě.
Ne nadarmo důvěřují světové celebrity, jako Guido Maria Kretschmer, Cristina Ferreira nebo Bruce & Emma Heming-Willis , expertíze vůní LR při vytváření svých osobních značkových parfémů.

Odborník na vůně již od roku 1985
Snášenlivost pokožky dermatologicky testována
• Spolupráce s předními výrobci parfémů
Vysoký obsah vonných látek s dlouhodobým účinkem
• Individuální kompozice vůní s přitažlivostí hvězd


JSME ODBORNÍKY
NA ALOE VERA

• Aloe Vera Drinking Gel s obsahem až 98 % gelu z listů Aloe Vera
• Aloe Vera obsahuje jedinečnou, mnohostranně využitelnou kombinaci polysacharidů, vitamínů, enzymů a aminokyselin
• Hodnotný doplněk stravy pro každou životní situaci
Jediný prodejce s pečetí kvality SGS INSTITUT FRESENIUS !!!
• Výroba produktů k vnitřnímu i vnějšímu použití
Nejmodernější výrobní zařízení na zpracování Aloe Vera
v Evropě
Výroba produktů podle potravinářských standardů
Kontrola kvality ve vlastních laboratořích
Kontrola nezávislými instituty

Pěstování Aloe Vera v mexických horských oblastech bez pesticidů

Zpracování Aloe Vera v nejmodernějším výrobním zařízení na zpracování Aloe Very v Evropě

PŘEDNÍ LÉKAŘI, VÝŽIVOVÝ PORADCI I VRCHOLOVÍ SPORTOVCI DOPORUČUJÍ A SAMI UŽÍVAJÍ PRÁVĚ NAŠE PRODUKTY A DOPLŇKY STRAVY

Zaručená a ověřená kvalita - s tím chcete podnikat.

ÚSPĚCH NEMÁ JMÉNO - DEJTE MU TO SVÉ

Máte jedinečnou šanci se v prvních třech plných měsících po vyřízení partnerství v LR kvalifikovat v rámci Fast Track Programu.
S Fast Track Programem získáte už za 12 měsíců bonus až 336 000 Kč.
Budujte Váš tým krok za krokem a získejte v nejkratším čase garantovaný minimální bonus** - takové roční stipendium!

* Počítá se celkový obrat linie
** Všechny podmínky FastTrack bonusu jsou k dispozici u LR partnerů a v partnerské zóně.

To by bylo pro podporu na začátku, ale pravý úspěch Vás teprve čeká!
S naší pomocí docílíte jakéhokoliv cíle, který si určíte. Možnosti jsou neomezené.
Stačí se rozhodnout, vzdělávat, budovat a vytrvat...

kariera s LR

CESTU UŽ JSME PROŠLI PŘED VÁMI
JDEME VÁM PŘÍKLADEM

Proto dokážeme být nejlepší podporou, rádci i lídry
na Vaší cestě k úspěchu - tu cestu už známe.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Mnohaleté zkušenosti v podnikání, vedení a vzdělávání lidí

Od svých 18 let Dalibor podnikal na plný úvazek a prošel si mnohými cestami, úskalími a strastěmi.. Každopádně se nikdy nevzdal a za svůj život vybudoval několik úspěšných firem. Posledních 6 let se věnuje čistě podnikání se společností LR Health & Beauty.

,,Když jsem pochopil, že můžu mít vlastní podnikání bez zaměstnanců, výrobních prostor, skladů.. a přesto být ve 28 zemích, žasnul jsem! Začali jsme se tomu s Irenkou věnovat na plno a vidíte. Ostatní firmy už nemám a užívám si lifestyle s  LR. 🙂 S Irenkou jsme za mě dokonalý tým. Irenka má bohaté zkušenosti ze života jako učitelka, má ráda lidi, je trpělivá a dokáže výborně vysvětlovat s péčí. Vzájemně se dopňujeme a díky tomu dokážeme dát lidem v našem týmu maximální podporu v jejich cestě k úspěchu či podporu ohledně produktů a zdraví."

Největší odměnou pro Nás jsou úspěchy lidí,
kteří se rozhodli změnit svůj život k lepšímu, tak jako právě teď Vy.
JSME JEDEN TÝM

REFERENCE OD PARTNERŮ,
KTEŘÍ UŽ S NÁMI SPOLUPRACUJÍ

Nikdy bych nevěřila, že mi produkty LR dokážou tak změnit život. Díky příležitosti, kterou mi představili manželé Dalibor a Irena Michálkovi, jsem dostala křídla, která mi dala možnost pracovat na sobě a svém osobním růstu. Vylepšila se mi stránka jak zdravotní a radikálně i finanční, k tomu všemu pocit radosti, štěstí, úspěchu s mým krásným LR novým autem. Nikdy předtím jsem nové auto neměla, vždy to byly jen ojetiny. Dokázali ve mně probudit touhu“ Jít za lepším“. Ukázali mi ten správný směr a cestu. Na mě je teď nezklamat sama sebe a pokračovat dál ….Díky za to, že jsem se potkali, a že tu jsou  Vždy pomohou, podpoří, poradí a pochválí.
Daniela Vilkovávychovatelka v ZŠ
Jmenuji se Ladislav Pitner a podnikám více jak 20 let. Během této doby jsem poznal různá úskalí klasického podnikání. Kdo kdy zaměstnával desítky lidí, tak mi určitě dá za pravdu, že náš život je permanentní stres. Pošleme výplaty a už přemýšlíme zda nám všichni včas zaplatí a my je další měsíc pošleme znovu. Je to neustálá zodpovědnost za spoustu lidí i rodin. Manželé Michálkovi mě seznámili s podnikáním, kde výše uvedené starosti nemám a riziko neůspěchu je zde prakticky nulové. Musí se zde samozřejmě pracovat. Holt bez práce nejsou koláče a v podnikání to platí tuplovaně 🙂 V tomto podnikání mi hodně pomohli, protože mě provedli začátkem a vedou mě neustále . Jsou to ti praví průvodci na cestě k úspěchu. Vždy jsem s lidmi rád pracoval, ale dnes jim pomáhám a to mě činí šťastným.
Ladislav PitnerPodnikatel
Bez zaváhání chci říci, že setkání s Daliborem a Irenkou byl zlomový okamžik. Byť to zpočátku tak nevypadalo. Byla jsem negativní a skeptická. Nejen vůči produktům, ale i marketingu. Jenže tento druh podnikání není prioritně o penězích, ale o vztazích. Produkty mne, po několikaletém, bezúspěšném hledání, přesvědčily velmi brzy. A díky manželům Michálkovým jsem poznala, že nejlepším produktem firmy je opravdu marketing. Férový, bez vytáček, lhaní, nereálných slibů. Pracovala jsem mnoho let ve vedoucích funkcích, ale až tady se mi podařilo skloubit dvě, pro mne důležité věci. Pomoc ostatním lidem, jak po stránce zdravotní, tak i finanční, ale také pomoc sama sobě a svým blízkým. A tato nová, životní cesta se mi vážně moc líbí 🙂
Mgr.Milada Hýlovámaminka na MD
Irena a Dalibor Michálkovi jsou skvělí lídři. Hodně pozitivně ovlivnili můj život. Děkuji za to, že jsou, že se naše cesty potkaly, jsou mou velkou inspirací a oporou. Irča je úžasná žena, kamarádka, zná na vše odpověď, studnice znalostí, vždy mě dokáže podpořit a nakopnout. Dalibor je výborný motivátor, psycholog, přirozený vůdce, který mě nasměroval jít za smysluplnějšími cíli v mém životě. Velmi si vážím jejich podpory v mém budování podnikání s LR, jsem ráda, že mi tuto příležitost ukázali, a že mě dovedli k mému prvnímu LR autíčku Smart FourFor. Přeji tento pocit zažít každému, kdo to tady myslí vážně. Máme skvělé lídry
Ing. Irena Kožušníková podnikatelka ve fitness
"Spolupráce s Irenkou a Daliborem je klíčovým důvodem, proč jsme se rozhodli působit v tomto projektu. Jsme velice spokojeni se systémem práce, který jsme se zde naučili. Velmi důležitý je pro nás i přátelský přístup, který manželé Michálkovi ke svým obchodním partnerům (nám) mají. Rádi bychom také vyzdvihli maximální podporu, pomoc, spolehlivost, trpělivost a serióznost. Pokud bychom se měli nyní rozhodovat o aktivitách v tomto týmu znovu, volba by byla stejná!"
Pavel Ignacekonline podnikatel

Vezměte svůj život do vlastních rukou - stojí to za to! 🙂
Dělejte něco smysluplného pro vás,
vaši rodinu a zlepšete si tak kvalitu svého života.

CO ZÍSKÁTE?

V našem týmu nezískáte pouze obyčejnou příležitost na reálnou změnu života k lepšímu, možnost podnikat bez investic, bez rizika atd., ale získáte hlavně spoustu dalších benefitů, výhod a bonusů pro vaši maximální podporu a váš růst.

Nikde jinde nic podobného nenajdete!

Maximální týmová podpora

Jsme jeden z nejúspěšnějších týmů ve střední Evropě. Díky mnohaletým zkušenostem v podnikání a také právě díky týmové práci a individuálnímu přístupu ke každému partnerovi.

Autokoncept - chcete nové auto?

Díky spolupráci s firmou LR máte možnost dosáhnout opravdu zajímavého Autokonceptu, kde získáte své vozidlo pro ještě větší podporu Vašeho podnikání. (VW, Mercedes, Audi, Porsche)

Čas na sebe i rodinu

Díky časové flexibilitě, kde si sami určujete, kdy a kde se budete věnovat svému podnikání, máte obrovský prostor se věnovat hlavně sobě a svým nejbližším. Díky práci v týmu tak získáváte ještě další čas navíc a Vaše podnikání Vám dál prosperuje.

Pravidelné online webináře pro podporu Vašeho podnikání

Pravidelně organizujeme online webináře a každou středu týmové skype hovory, kde rozebíráme veškeré novinky a aktuality a také různé problémy, které řešíte při Vašem podnikání, aby Vám co nejvíce prosperovalo.

Přístup do členské zóny

V naší členské zóně je spoustu podpůrných materiálů, PDF souborů ke stažení, vzdělávacích videí a mnoho dalšího pro maximální růst Vašeho podnikání.

Školení

Nejmodernější vzdělávací systém formou seminářů k podnikání, seminářů od odborných lékařů, online webinářů, online týmových skypů, vzdělávacích podpůrných videí, PDF souborů ke stažení, individuálních konzultací atd. Každý si vybere způsob vzdělání, který mu maximálně vyhovuje. To vše proto, aby toto podnikání zvládl každý člověk, který bude opravdu chtít změnu! (truhlář, uklízečka, IT odborník, prodavačka, učitel, stavař, obchodní zástupce, dělník/dělnice ve fabrice, prostě každý!)

Zdarma lékařská infolinka nejen pro Vás

Díky společnosti LR Health & Beauty můžeme zdarma konzultovat po telefonu nebo emailu své zdravotní problémy, ať už jsou jakékoli, se třemi odborníky ve svých oborech, kteří pravidelně píší články do mezinárodních publikací. Nemusíme však řešit pouze své zdravíčko, ale také zdraví svých blízkých nebo přátel.

Podílení se na projektu Global Kids Found a na výstavbě dětských vesniček v CZ a SK

Společnost LR Health & Beauty má svůj fond pro podporu dětí Global Kids Found. Počínaje rokem 2018 LR Global Kids Fund vedle stávajících projektů zahájil zcela nové strategické partnerství. Spojil své síly s tradičními SOS dětskými vesničkami, aby společně podporovali děti z pěstounských rodin po celém světě.

A spoustu dalšího...

..změňte si život

Dnes na to má nárok opravdu každý.. 🙂

Člověk se nemusí narodit do bohaté rodiny. Nemusí ani krást a být podvodník, aby mohl žít bezstarostný život. Stačí dělat správné věci.

Využijte této příležitosti i Vy! Nebudete v tom sami! 🙂

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu, zájmu a zasílání obchodních sdělení. Zásady zpracování osobních údajů